Frez trzp. ze stopow twar. kulisto-walcowy 1020 5 6mm 10x20mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225260020
EAN:
4007220046449
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225260020 określony jako Frez trzp. ze stopow twar. kulisto-walcowy 1020 5 6mm 10x20mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
230,17 zł brutto 187,13 zł netto
Na stanie
Frez trzp. ze stopow twar. kulisto-walcowy 1020 5 6mm 10x20mm PFERD 8225260020
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisto-walcowy WRC, uzębienie 5, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225260020 |
| EAN | 4007220046449 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | WRC 1020 |
| Ø główki | 10 mm |
| Długość główki | 20 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

