Czujnik zegarowy cyfrowy MarCator 0,0 1/100 mm MAHR
8242460040
4059192014421
Cyfrowy czujnik zegarowy z tolerancją 0,01 mm, wykonany ze stali nierdzewnej. Wyposażony w wyświetlacz LCD, wymienną końcówkę pomiarową M2,5 oraz złącza RS232, USB i Digimatic.
Pozostało tylko: 2
5237,52 zł brutto 4258,15 zł netto
Pozostało tylko: 2
Czujnik zegarowy cyfrowy MarCator 0,0 1/100 mm MAHR 8242460040
Opis
Wykonanie: trzpień mocujący i trzpień pomiarowy ze stali nierdzewnej, hartowanej. Wysokość cyfr na wyświetlaczu LCD 12 mm, element roboczy i wyświetlacz obracany o 280°. Z wymienną końcówką pomiarową M2,5. Trzpień mocujący o średnicy 8 mm, nakładka ochronna na końcówce pomiarowej. Z wyjściem danych RS232, USB i Digimatic. Dostawa z baterią CR2450, 3 V.
Funkcje: automatyczne włączanie i wyłączanie, przełączanie mm/cale, automatyczne włączanie przez przesunięcie przycisku, blokada przycisków dla ustawionej pozycji zerowej, brak konieczności zerowania po włączeniu (system Absolut), wprowadzanie tolerancji, ABS (przełączenie z pomiaru względnego na bezwzględny), reset (zerowanie) możliwy w każdej pozycji, zmiana kierunku liczenia, funkcja preset (wstępne ustawienie wartości pomiarowej). Przy odczycie 0,0005 mm z przestawną wartością podziałki skali kreskowej (0,0005/0,001/0,002/0,005/0,01 mm).
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8242460040 |
| EAN | 4059192014421 |
| Producent | Mahr |
| Zakres pomiaru | 100,0 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Ø obudowy | 60,5 mm |
| Dokładność | 0,02 mm |






