Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 1 10,2mm GFS
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214871020
EAN:
4033591021150
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214871020 określony jako Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 1 10,2mm GFS
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
133,85 zł brutto 108,82 zł netto
Pozostało tylko: 1
Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 1 10,2mm GFS 8214871020
Opis
Czop prowadzący – wielkość 1
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214871020 |
| EAN | 4033591021150 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | Obrotowy, z chłodzeniem wewnętrznym |
| Ø czopu (e 8) D | 10,2 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 6 mm |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Długość główki | 15 mm |