Zestaw naprawczy do grzechotki 1″ Nr 882 | 16110000 STAHLWILLE
Zestawy naprawcze grzechotek
Producent:
SKU:
19070000
EAN:
4018754014163
Zestaw części zamiennych do grzechotki Nr 882 zawiera 7 elementów: 1 zębnika napędowego, 1 zapadki, 1 dźwigni, 1 kulki, 1 sprężyny dociskowej oraz 2 śrub ustalających. Waga zestawu wynosi 609 g.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
470,07 zł brutto 382,17 zł netto
Oszczędzasz:
345,42 zł
Pozostało tylko: 1
Zestaw naprawczy do grzechotki 1″ Nr 882 | 16110000 STAHLWILLE 19070000
Opis
Zestaw części zamiennych do Nr 882 | 16110000
Zawartość 7-elementowy:
- 1 zębnik napędowy, 1 zapadka, 1 dźwignia, 1 kulka, 1 sprężyna dociskowa, 2 śruby ustalające
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 19070000 |
| Nr katalogowy | 8820 |
| EAN | 4018754014163 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 609 g |
| Napęd kwadratowy | 1″ (25mm) |
| Waga | 0,609 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |






