Wkrętak grzechotkowy 1/4″ zestaw z nasadkami i bitami 29 szt. STAHLWILLE
96182203
4018754260973
Zestaw narzędzi 1/4″ składa się z 29 elementów, w tym grzechotki i różnych końcówek typu bit. Narzędzia są umieszczone w wytrzymałej skrzynce z tworzywa sztucznego ABS.
Na stanie
554,98 zł brutto 451,20 zł netto
Na stanie
Zestaw wkrętaka z grzechotką i kompletem bitów 96182203
Opis
Zestaw wkrętaka z grzechotką STAHLWILLE, 29-częściowy, sześciokąt 1/4″ (6,3 mm), kąt roboczy 7,5°, uchwyt 2-komponentowy, długość ostrza 127 mm, 96182203.
Oszczędza miejsce i jest kompaktowy – wkrętak ze zintegrowanym magazynkiem na 6 bitów.
Szybszy sposób na dokręcanie śrub dzięki funkcji grzechotki. Możliwość łatwej zmiany kierunku (w lewo, w prawo i na stałe) poprzez krótkie przekręcenie pierścienia przełączającego.
Łatwa wymiana bitów dzięki sześciokątnemu gniazdu z magnesem, w wytrzymałym pudełku z tworzywa ABS, które można układać jeden na drugim.
Zawiera 29 elementów:
- 1 wkrętak z grzechotką z uchwytem do bitów 1/4″ nr 4008: Dł. 250 mm
- 3 końcówki PHILLIPS® 1/4″ nr PH 1221-1223: PH1; PH2; PH3
- 3 bity POZIDRIV® 1/4″ nr PZ 1221-1223: PZ1; PZ2; PZ3
- 6 bitów TORX® z otworem 1/4″ nr 1440-1446: T10; T15; T20; T25; T30; T40
- 3 końcówki INHEX 1/4″ nr 1301-1303: 4; 5; 6 mm
- 3 bity z rowkiem 1/4″ nr 1163, 1165, 166/1: 0,6 x 4,5; 0,8 x 5,5; 1,2 x 6,5 mm
- 1 złącze do bitu, ręczne 1/4″ nr 3116: dł. 25 mm
- 9 nasadek sześciokątnych 1/4″ nr 40: 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 10; 11; 13 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 96182203 |
| Nr katalogowy | 4008/27/1R KN |
| EAN | 4018754260973 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 955 g |
| Liczba narzędzi | 29 |
| Napęd kwadratowy | 1/4″ (6,3mm) |
| Waga | 0,955 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |






