Sprężarki

Nasz sklep z narzędziami, który zaspokaja wszystkie potrzeby zarówno majsterkowiczów, jak i rzemieślników, posiada w ofercie również sprężarki, które mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach. Wykorzystanie sprężarek do wytwarzania sprężonego powietrza może znacznie ułatwić pracę. Na przykład, można użyć kompresora do pompowania powietrza w oponach lub materacu powietrznym. Można go również użyć do zasilania maszyn i narzędzi pneumatycznych.

Sprężarki - Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Wygodnie zamów sprężarkę online

Profesjonalne systemy sprężonego powietrza mogą wytwarzać sprężone powietrze nawet w niekorzystnych warunkach lub mogą być stosowane w pomieszczeniach wymagających wysokiego standardu czystości. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia o różnych pojemnościach. W większości standardowych zastosowań wystarczające jest ciśnienie robocze do 8 barów. Jednak wiele urządzeń oferuje maksymalne ciśnienie robocze do 10 barów i może zasilać mniejsze urządzenia i narzędzia za pomocą reduktora ciśnienia. W naszym sklepie można również znaleźć odpowiednie narzędzia pneumatyczne, takie jak klucze udarowe na sprężone powietrze. Przekonaj się jak wydajnie i skutecznie działa klucz udarowy zasilany sprężonym powietrzem. Użytkownicy narzędzi pneumatycznych często nie chcą ich wymienić na innego typu rozwiązania, ze względu na wygodę i bezawaryjność ich użytkowania. Dotyczy to również pistoletów natryskowych, które są napędzane przez sprężarki, dzięki którym można uzyskać wyjątkowo równomierne rozprowadzenie farby.

Jak dobrać odpowiednią do swoich potrzeb sprężarkę?

Istnieją różne systemy sprężonego powietrza. Szczególnie często stosuje się sprężarki tłokowe, które działają w systemie wyporowym. Zasysa on powietrze, które wypiera gaz wypełniający urządzenie i w ten sposób zostaje ono sprężane. Powstałe w ten sposób ciśnienie, wypycha powietrze ze sprężarki. System ten jest bardzo wydajny i działa bezolejowo; jego wadą jest to, że sprężarki tłokowe są często bardzo głośne. Alternatywnie można rozważyć zastosowanie sprężarki śrubowej. Działa ona na zasadzie systemu turbo, w którym poruszające się śruby sprężają gaz. Sprężarka śrubowa jest jeszcze bardziej wydajna niż sprężarka tłokowa i wytwarza bardzo stabilne ciśnienie, ale niestety jest droższa w zakupie i zazwyczaj równie głośna. Jeśli przywiązujesz wagę do mobilności, powinieneś rozważyć zakup małej i poręcznej minisprężarki przenośnej, która jest cichsza od dużych urządzeń, ale nie osiąga ich wydajności. Na rynku dostępne są również duże sprężarki tłokowe z kółkami, dzięki którym uzyskują pewnie stopień mobilności w przestawianiu. Istnieją nawet sprężarki zasilane akumulatorem, dzięki czemu można ich używać na zewnątrz bez dostępu do gniazdka elektrycznego.

Akcesoria do sprężarek

W celu zapewnienia optymalnego wykorzystania sprężarki oferujemy również niezbędne akcesoria, takie jak reduktory ciśnienia, które pozwalają jeszcze bardziej zoptymalizować wyniki pracy. Warto zawsze mieć w zapasie części zużywające się, takie jak wąż do sprężarki, aby w razie uszkodzenia można było szybko kontynuować pracę. W przypadku pracy z długim wężem sprawdzi się bęben, na którym można zwinąć wąż tak, aby nie przeszkadzał w pracy. Bardzo przydatnymi akcesoriami są również adaptery do przedmuchiwania, pompowania, pistolet do piaskowania lub pistolet do malowania.

Zobacz oceny
Nasze oceny Allegro
100,0%

klientów poleciło tego sprzedającego przez ostatnie 12 miesięcy

5

zgodność z opisem

5

usługi sprzedającego

-

koszty wysyłki

Oficjalny sklep buythis.pl na Allegro.
Buy This NIP: 8151591888