Skrobak precyzyjny z zatyczką 147 mm STAHLWILLE
Skrobaki
Producent:
SKU:
72060100
EAN:
4018754256198
Skrobak precyzyjny o długości 147 mm z trójkątnym ostrzem 25 x 8 mm. Posiada czarną zatyczkę oraz uchwyt z tworzywa sztucznego.
Dostępność:
Na stanie
86,41 zł brutto 70,25 zł netto
Oszczędzasz:
50,12 zł
Na stanie
Skrobak precyzyjny z zatyczką 147 mm STAHLWILLE 72060100
Opis
Skrobak precyzyjny Dl.147mm
- skrobak trójkatny wydrazony z czarna zatyczka z tworzywa sztucznego
- czarny uchwyt z tworzywa sztucznego
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 72060100 |
| Nr katalogowy | 10669 FEINSCHABER |
| EAN | 4018754256198 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 28 g |
| L | 147 mm |
| Ostrze | 25 x 8 mm |



