Redukcja z 3/8″ wew. na 1/4″ 28mm STAHLWILLE
Redukcje
Producent:
SKU:
12030001
EAN:
4018754012640
Złączka przejściowa 3/8″ na 1/4″ o długości 28 mm z kwadratem wewnętrznym 3/8″ i zewnętrznym 1/4″. Maksymalne obciążenie wynosi 62 Nm.
Dostępność:
Na stanie
47,73 zł brutto 38,80 zł netto
Oszczędzasz:
26,44 zł
Na stanie
Redukcja z 3/8″ wew. na 1/4″ 28mm STAHLWILLE 12030001
Opis
Zlaczka przejsciowa 3/8″ (10mm) na Dl.28mm
- kwadrat wewnetrzny 3/8″ i kwadrat zewnetrzny 1/4″ (10 x 6,3)
- maks. obciazenie 62 N?m
- DIN 3123/ISO 3316
- HPQ®-stal wysokosprawna
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 12030001 |
| Nr katalogowy | 431 |
| EAN | 4018754012640 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 26 g |
| L | 28 mm |
| d | 17,2 mm |
| Napęd kwadratowy | 3/8″ (10mm)” |






