Przedłużka 3/8″ L=240 mm rozmiar 10 STAHLWILLE
Przedłużki
Producent:
SKU:
12010003
EAN:
4018754012589
Przedłużka 3/8″ o długości 240 mm i rozmiarze 10 mm, wykonana zgodnie z normami DIN 3123 i ISO 3316. Waga wynosi 188 g.
Dostępność:
Na stanie
71,41 zł brutto 58,06 zł netto
Oszczędzasz:
41,14 zł
Na stanie
Przedłużka 3/8″ L=240 mm rozmiar 10 STAHLWILLE 12010003
Opis
Przedluzacze 3/8″ (10mm) Dl.240mm
- DIN 3123/ISO 3316
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 12010003 |
| Nr katalogowy | 427/10 |
| EAN | 4018754012589 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 188 g |
| L | 240 mm |
| d | 17 mm |
| Rozmiar | 10 |
| Napęd kwadratowy | 3/8″ (10mm)” |

