Zestaw brzeszczotów do pił szablastych TF 350 M 2 szt. Bosch
8227460005
3165140076005
Produkt marki BOSCH posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8227460005 określony jako Zest.brzeszczotow do pil szablastych TF 350 M,2 szt. w opakowaniu Bosch
Na stanie
131,48 zł brutto 106,89 zł netto
Na stanie
Zestaw brzeszczotów do pił szablastych TF 350 M 2 szt. Bosch 8227460005
Opis
Jakość brzeszczotu:
HCS: ostrza węglowe, do stosowania do bardziej miękkich materiałów, takich jak drewno, płyty pilśniowe i tworzywa sztuczne.
Zastosowanie: zestaw brzeszczotów do drewna.
Wykonanie: 2 szt. na karcie.
Pasują do: pił ” lisi ogon” Bosch GFZ 14-35 A; 16-35 AC. Jakość brzeszczotu:
HCS: ostrza węglowe, do stosowania do bardziej miękkich materiałów, takich jak drewno, płyty pilśniowe i tworzywa sztuczne.
Zastosowanie: zestaw brzeszczotów do drewna.
Wykonanie: 2 szt. na karcie.
Pasują do: pił ” lisi ogon” Bosch GFZ 14-35 A; 16-35 AC.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8227460005 |
| EAN | 3165140076005 |
| Producent | Bosch |
| nr Bosch | TF 350 M |
| Materiał | HCS |
| Długość całkowita | 408 mm |
| Waga | 0,097 kg |
|---|---|
| Wymiary | 445 × 6 × 55 mm |






