Wygniatak do gwint. DIN371TiCN kszt. C M4 GÜHRING
8217840003
4031093720229
Wygniatak maszynowy z nakrojem o kształcie C, przeznaczony do gwintów metrycznych M3-M10 oraz M12-M16. obróbkę różnych materiałów, w tym stali nierdzewnej i aluminium.
Brak w magazynie
118,85 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 228,48 zł.228,48 zł 146,18 zł brutto
Brak w magazynie
Wygniatak do gwint. DIN371TiCN kszt. C M4 GÜHRING 8217840003
Opis
Wykonanie: z nakrojem o kształcie C (2–3 zwoje).
M 3–M 10 DIN 371 ze wzmocnionym chwytem,
M12–M16 DIN 376 z chwytem przelotowym.
Zastosowanie: do metrycznych gwintów zwykłych wg DIN 13 Przeznaczony w szczególności do wszystkich materiałów poddawanych obróbce plastycznej, takich jak stale konstrukcyjne, stale automatowe, stale do nawęglania, stale hartowane i ulepszane cieplnie, stale do pracy na zimno, stale do pracy na gorąco, stale do azotowania, stale nierdzewne, aluminium, stopy aluminium, miedź, stopy miedzi, mosiądz i brąz.
Uwaga: pole tolerancji ISO 3/6G i 6HX z naddatkiem wymiarowym dla detali mających tendencję do cofania się podczas obróbki, które są powlekane lub lekko kurczą się podczas hartowania.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217840003 |
| EAN | 4031093720229 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M4 |
| Skok | 0,70 mm |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Średnica chwytu | 4,5 mm |
| Chwyt kwadratowy | 3,4 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 3,70 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 15 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 15 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 12 |
| INOX ferryt./martenz. | 6 |
| INOX austenit. | 8 |
| Tytan > 850 N/mm2 | 6 |
| Aluminium < 8% krzemu | 17 |


