Wybijak do zawleczek 200×8 mm ośmiokątny STAHLWILLE
Wybijaki
Producent:
SKU:
70070008
EAN:
4018754040674
Wybijak do zawleczek o długości 200 mm i średnicy końcówki 8 mm, wykonany ze stali chromowo-wanadowej, lakierowany na srebrno. Posiada ośmiokątny uchwyt o rozmiarze 12 mm, zgodny z normą DIN 64508.
Dostępność:
Na stanie
41,64 zł brutto 33,85 zł netto
Oszczędzasz:
22,20 zł
Na stanie
Wybijak do zawleczek 200×8 mm ośmiokątny STAHLWILLE 70070008
Opis
Wybijak do zawleczek Rozm.200 mm x 8 mm Sr.12mm-uchw. narz.
- DIN 6450
- 8-katny
- stal chromowo-wanadowa, lakierowany w kolorze srebnym
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 70070008 |
| Nr katalogowy | 108/200 X 8 SPLINTTREIBER, ACHTKANTIG |
| EAN | 4018754040674 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 141 g |
| L | 200 mm |
| Srednica koncówki narzedzia | 8 mm |
| Rozmiar osmiokatnego uchwytu do narzedzia | 12 mm |

