Wybijaki do zawleczek 125×3 mm ośmiokątny STAHLWILLE
Wybijaki
Producent:
SKU:
70070013
EAN:
4018754040728
Wybijak do zawleczek o długości 125 mm i średnicy końcówki narzędzia 3 mm, wykonany ze stali chromowo-wanadowej. Posiada ośmiokątny uchwyt o rozmiarze 8 mm, lakierowany na kolor srebrny.
Dostępność:
Na stanie
31,32 zł brutto 25,46 zł netto
Oszczędzasz:
16,40 zł
Na stanie
Wybijaki do zawleczek 125×3 mm ośmiokątny STAHLWILLE 70070013
Opis
Wybijak do zawleczek Rozm.125 mm x 3 mm Sr.8mm-uchw. narz.
- DIN 6450
- 8-katny
- stal chromowo-wanadowa, lakierowany w kolorze srebnym
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 70070013 |
| Nr katalogowy | 108/125 X 3 SPLINTTREIBER, ACHTKANTIG |
| EAN | 4018754040728 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 35 g |
| L | 125 mm |
| Srednica koncówki narzedzia | 3 mm |
| Rozmiar osmiokatnego uchwytu do narzedzia | 8 mm |


