Grzechotka 3/4″ wtykowa 14×18 mm 2-kierunkowa 650 Nm 735/40HD STAHLWILLE
Klucze wtykowe - końcówki
Producent:
SKU:
58250065
EAN:
4018754208784
Wtykowa grzechotka dwukierunkowa wykonana ze stali chromowo-wanadowej, chromowanej. Posiada 60 zębów, kąt zadziałania 6° oraz chwyt 14 x 18 mm.
Dostępność:
Na stanie
507,74 zł brutto 412,80 zł netto
Oszczędzasz:
21,16 zł
Na stanie
Grzechotka 3/4″ wtykowa 14×18 mm 2-kierunkowa 650 Nm 735/40HD STAHLWILLE 58250065
Opis
Wtykowa grzechotka dwukierunkowa
Wykonanie: Ze stali chromowo-wanadowej, chromowanej. Z tarczą przełączającą. 60 zębów, kąt zadziałania 6°.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 58250065 |
| EAN | 4018754208784 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Czworokąt napędowy | 3/4 cal |
| maks. moment obrotowy | 650 N·m |
| Chwyt | 14 x 18 mm |
| Średnica | 30,0 mm |
| Model | 735/40HD |
| Waga | 0,706 kg |
|---|---|
| Wymiary | 102 × 74 × 73 mm |
| Wysyłka | 1 |






