Wkrętak dynamometryczny TORSIOMAX 10-50 cNm 1/4″ STAHLWILLE
Wkrętaki dynamometryczne
Producent:
SKU:
51460050
EAN:
4018754142279
Wkrętak dynamometryczny TORSIOMAX Nr.775A/50 DREHMOMENTSCHRAUBENDREHER 10-50 cNm z mechanizmem wyzwalającym do dokręcania śrub z kontrolowanym momentem obrotowym. Posiada sprzęgło przeciw przeciążeniowe oraz mikrometryczną skalę obrotową do regulacji płynnej.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
1322,50 zł brutto 1075,20 zł netto
Oszczędzasz:
55,10 zł
Pozostało tylko: 2
Wkrętak dynamometryczny TORSIOMAX 10-50 cNm 1/4″ STAHLWILLE 51460050
Opis
Wkrętak dynamometryczny TORSIOMAX Nr.775A/50 DREHMOMENTSCHRAUBENDREHER 10-50 in·lb Uchw. narz.F 6,3
- z mechanizmem wyzwalającym
- do dokręcania śrub z kontrolowanym momentem obrotowym w cN
- m i i
- lb
- do prac jednostkowych i do produkcji seryjnej
- możliwość pracy w kierunku zgodnym i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
- z wewnętrznym sześciokątem 1/4″ (F 6,3 DIN 3126/ISO1173)
- skala mikrometryczna obrotowa do regulacji płynnej
- sprzęgło przeciw przeciążeniowe zapobiegające przekroczeniu ustawionych wartości
- kształt i powierzchnia rękojeści pozwalająca na pewne przenoszenie momentu obrotowego
- narzędzia wtykowe: wszystkie końcówki typu BIT 1/4″ z wewnętrznym sześciokątem E 6.3, takie jak Phillips, POZIDRIV/SUPADRIV®, płaskie, TORX®, sześciokątne
- z certyfikatem DIN EN ISO 6789-2:2017
- odchyłka odczytu wyświetlacza ± 6%
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 51460050 |
| Nr katalogowy | 775A/50 DREHMOMENTSCHRAUBENDREHER |
| EAN | 4018754142279 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 440 g |
| L | 205 mm |
| Rozmiar | a/50 |
| Sześciokąt wewnętrzny | F 6,3 |
| Zakres pomiarowy [1] | 10-50 in·lb |
| Podział skali [E1] | 0,25 in·lb |
| Zakres pomiarowy cN·m_nowy | 10-50 cN·m |
| Waga | 0,465 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |





