Wiertło kręte SL VHM Z3 chwyt HA 5xD 10,20mm GÜHRING
8212331020
4031093579148
Wiertło kręte pełnowęglikowe SuperLine o średnicy 10,2 mm i długości całkowitej 118 mm. Posiada 3 ostrza, specjalne zaszlifowanie oraz wierzchołek centrujący, co precyzyjne wiercenie w żeliwie i stopach aluminium.
Brak w magazynie
288,36 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 477,20 zł.477,20 zł 354,68 zł brutto
Brak w magazynie
Wiertło kręte SL VHM Z3 chwyt HA 5xD 10,20mm GÜHRING 8212331020
Opis
Wykonanie: 3-ostrzowe, z ostrym wierzchołkiem, specjalne zaszlifowanie i specjalna korekcja. Boczny kąt natarcia 28°, grubość rdzenia większa od normalnej, bez zbieżności.
Zastosowanie: do wykonywania w pełnym materiale dokładnych otworów o precyzyjnym kształcie do maks. 5 x D. Przeznaczone w szczególności do żeliwa i długowiórowych stopów aluminium.
Uwaga: dzięki wierzchołkowi centrującemu można w określonych warunkach wyeliminować nawiercanie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8212331020 |
| EAN | 4031093579148 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø m7/h7 | 10,2 mm |
| Długość spirali | 71 mm |
| Długość chwytu l3 | 45 mm |
| Długość całkowita | 118 mm |
| Ø chwytu h6 | 12 mm |
| Żeliwo GG/GTS f | 0,250 mm/obr. |
| Żeliwo GG/GTS | 80 |
| Żeliwo GGG | 70 |
| Aluminium > 8% krzemu | 120 |
| Stopy miedzi | 180 |





