Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 9,80mm GÜHRING
8212330980
4031093650601
Wiertło kręte pełnowęglikowe SuperLine o średnicy 9,8 mm, wykonane w technologii 3-ostrzowej z ostrym wierzchołkiem. Przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w żeliwie i stopach aluminium do maks. 5 x D.
Brak w magazynie
265,77 zł brutto 216,07 zł netto
Brak w magazynie
Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 9,80mm GÜHRING 8212330980
Opis
Wykonanie: 3-ostrzowe, z ostrym wierzchołkiem, specjalne zaszlifowanie i specjalna korekcja. Boczny kąt natarcia 28°, grubość rdzenia większa od normalnej, bez zbieżności.
Zastosowanie: do wykonywania w pełnym materiale dokładnych otworów o precyzyjnym kształcie do maks. 5 x D. Przeznaczone w szczególności do żeliwa i długowiórowych stopów aluminium.
Uwaga: dzięki wierzchołkowi centrującemu można w określonych warunkach wyeliminować nawiercanie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8212330980 |
| EAN | 4031093650601 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø m7/h7 | 9,8 mm |
| Długość spirali | 61 mm |
| Długość chwytu l3 | 40 mm |
| Długość całkowita | 103 mm |
| Ø chwytu h6 | 10 mm |
| Żeliwo GG/GTS f | 0,250 mm/obr. |
| Żeliwo GG/GTS | 80 |
| Żeliwo GGG | 70 |
| Aluminium > 8% krzemu | 120 |
| Stopy miedzi | 180 |





