Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 7mm GÜHRING
8212330700
4031093579070
Wiertło kręte pełnowęglikowe SuperLine o średnicy 7 mm i długości całkowitej 91 mm, przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w żeliwie i stopach aluminium. Posiada 3 ostrza, ostry wierzchołek oraz specjalne zaszlifowanie, co pozwala na wykonywanie dokładnych otworów do maks. 5 x D.
Brak w magazynie
178,39 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282,80 zł.282,80 zł 219,42 zł brutto
Brak w magazynie
Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 7mm GÜHRING 8212330700
Opis
Wykonanie: 3-ostrzowe, z ostrym wierzchołkiem, specjalne zaszlifowanie i specjalna korekcja. Boczny kąt natarcia 28°, grubość rdzenia większa od normalnej, bez zbieżności.
Zastosowanie: do wykonywania w pełnym materiale dokładnych otworów o precyzyjnym kształcie do maks. 5 x D. Przeznaczone w szczególności do żeliwa i długowiórowych stopów aluminium.
Uwaga: dzięki wierzchołkowi centrującemu można w określonych warunkach wyeliminować nawiercanie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8212330700 |
| EAN | 4031093579070 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø m7/h7 | 7,0 mm |
| Długość spirali | 53 mm |
| Długość chwytu l3 | 36 mm |
| Długość całkowita | 91 mm |
| Ø chwytu h6 | 8 mm |
| Żeliwo GG/GTS f | 0,200 mm/obr. |
| Żeliwo GG/GTS | 80 |
| Żeliwo GGG | 70 |
| Aluminium > 8% krzemu | 120 |
| Stopy miedzi | 180 |





