Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 5,20mm GÜHRING
8212330520
4031093650441
Wiertło kręte pełnowęglikowe GÜHRING o średnicy 5,20 mm, wykonane w technologii SuperLine, z 3 ostrzami i specjalnym zaszlifowaniem. Przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w żeliwie oraz stopach aluminium.
Brak w magazynie
151,15 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 235,41 zł.235,41 zł 185,91 zł brutto
Brak w magazynie
Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 5,20mm GÜHRING 8212330520
Opis
Wykonanie: 3-ostrzowe, z ostrym wierzchołkiem, specjalne zaszlifowanie i specjalna korekcja. Boczny kąt natarcia 28°, grubość rdzenia większa od normalnej, bez zbieżności.
Zastosowanie: do wykonywania w pełnym materiale dokładnych otworów o precyzyjnym kształcie do maks. 5 x D. Przeznaczone w szczególności do żeliwa i długowiórowych stopów aluminium.
Uwaga: dzięki wierzchołkowi centrującemu można w określonych warunkach wyeliminować nawiercanie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8212330520 |
| EAN | 4031093650441 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø m7/h7 | 5,2 mm |
| Długość spirali | 44 mm |
| Długość chwytu l3 | 36 mm |
| Długość całkowita | 82 mm |
| Ø chwytu h6 | 6 mm |
| Żeliwo GG/GTS f | 0,160 mm/obr. |
| Żeliwo GG/GTS | 80 |
| Żeliwo GGG | 70 |
| Aluminium > 8% krzemu | 120 |
| Stopy miedzi | 180 |





