Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 3,10mm GÜHRING
8212330310
4031093650809
Wiertło kręte pełnowęglikowe SuperLine o średnicy 3,10 mm i długości całkowitej 66 mm. Przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w żeliwie i stopach aluminium.
Na stanie
200,92 zł brutto 163,35 zł netto
Na stanie
Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 3,10mm GÜHRING 8212330310
Opis
Wykonanie: 3-ostrzowe, z ostrym wierzchołkiem, specjalne zaszlifowanie i specjalna korekcja. Boczny kąt natarcia 28°, grubość rdzenia większa od normalnej, bez zbieżności.
Zastosowanie: do wykonywania w pełnym materiale dokładnych otworów o precyzyjnym kształcie do maks. 5 x D. Przeznaczone w szczególności do żeliwa i długowiórowych stopów aluminium.
Uwaga: dzięki wierzchołkowi centrującemu można w określonych warunkach wyeliminować nawiercanie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8212330310 |
| EAN | 4031093650809 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø m7/h7 | 3,1 mm |
| Długość spirali | 28 mm |
| Długość chwytu l3 | 36 mm |
| Długość całkowita | 66 mm |
| Ø chwytu h6 | 6 mm |
| Żeliwo GG/GTS f | 0,100 mm/obr. |
| Żeliwo GG/GTS | 80 |
| Żeliwo GGG | 70 |
| Aluminium > 8% krzemu | 120 |
| Stopy miedzi | 180 |





