Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 13mm GÜHRING
8212331300
4031093579209
Wiertło kręte pełnowęglikowe SuperLine o średnicy 13 mm i długości całkowitej 124 mm. Przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w żeliwie i stopach aluminium.
Brak w magazynie
376,90 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 628,46 zł.628,46 zł 463,59 zł brutto
Brak w magazynie
Wiertło kręte SL pełnowęglikowe Z3 chwyt Ha 5xD 13mm GÜHRING 8212331300
Opis
Wykonanie: 3-ostrzowe, z ostrym wierzchołkiem, specjalne zaszlifowanie i specjalna korekcja. Boczny kąt natarcia 28°, grubość rdzenia większa od normalnej, bez zbieżności.
Zastosowanie: do wykonywania w pełnym materiale dokładnych otworów o precyzyjnym kształcie do maks. 5 x D. Przeznaczone w szczególności do żeliwa i długowiórowych stopów aluminium.
Uwaga: dzięki wierzchołkowi centrującemu można w określonych warunkach wyeliminować nawiercanie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8212331300 |
| EAN | 4031093579209 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø m7/h7 | 13,0 mm |
| Długość spirali | 77 mm |
| Długość chwytu l3 | 45 mm |
| Długość całkowita | 124 mm |
| Ø chwytu h6 | 14 mm |
| Żeliwo GG/GTS f | 0,315 mm/obr. |
| Żeliwo GG/GTS | 80 |
| Żeliwo GGG | 70 |
| Aluminium > 8% krzemu | 120 |
| Stopy miedzi | 180 |





