Wiertło kręte DIN345 HSS Co5 szlifowane typ INOX chwyt MK 15,75mm GÜHRING
Wiertła kręte
Producent:
SKU:
8210821575
EAN:
4031093303958
Wiertło kręte z chwytem MK 15,75 mm, wykonane z HSS Co5, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych i austenitycznych. Charakteryzuje się precyzyjnym szlifowaniem wierzchołka oraz wysoką wytrzymałością cieplną.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
528,60 zł brutto 429,76 zł netto
Oszczędzasz:
81,22 zł
Pozostało tylko: 1
Wiertło kręte DIN345 HSS Co5 szlifowane typ INOX chwyt MK 15,75mm GÜHRING 8210821575
Opis
Wiertło kręte, z chwytem ze stożkiem Morse’a
Wykonanie: prawotnące, precyzyjne zaszlifowanie wierzchołka i bardzo wysoka wytrzymałość cieplna. Bez korekcji. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: przeznaczone w szczególności do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX).
Wykonanie: prawotnące, precyzyjne zaszlifowanie wierzchołka i bardzo wysoka wytrzymałość cieplna. Bez korekcji. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: przeznaczone w szczególności do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX).
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210821575 |
| EAN | 4031093303958 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 15,75 mm |
| Długość spirali | 120 mm |
| Długość całkowita | 218 mm |
| Ø chwytu d2 = h6 | 2 |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,200 mm/obr. |
| Stal < 700 N/mm2 | 40 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 30 |
| INOX ferryt./martenz. | 18 |
| INOX austenit. | 14 |
| INOX duplex | 16 |
| Tytan > 850 N/mm2 | 10 |
| Aluminium > 8% krzemu | 70 |
| Stopy miedzi | 60 |





