Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 8,7mm (5szt.) GÜHRING
8210780870
4049844232976
Wiertło kręte o średnicy 8,7 mm, wykonane z HSS, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych i innych metali. Charakteryzuje się wysoką dokładnością podziałki oraz stabilnością.
Brak w magazynie
1234,28 zł brutto 1003,48 zł netto
Brak w magazynie
Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 8,7mm (5szt.) GÜHRING 8210780870
Opis
Wiertło kręte, z chwytem cylindrycznym
Wykonanie: bardzo stabilne wiertło. Profil szlifowany, z precyzyjnym zaszlifowaniem wierzchołka, wysoka dokładność podziałki i wysoka wytrzymałość cieplna. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: wiertło specjalne przeznaczone do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX), aluminium, stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210780870 |
| EAN | 4049844232976 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 8,7 mm |
| Długość spirali | 81 mm |
| Długość całkowita | 125 mm |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,160 mm/obr. |
| INOX ferryt./martenz. | zalecane |
| INOX austenit. | zalecane |
| INOX duplex | zalecane |





