Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 6,3mm GÜHRING
8210780630
4049844233218
Wiertło kręte o średnicy 6,3 mm z chwytem cylindrycznym, wykonane z HSS, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych, aluminium oraz miedzi. Charakteryzuje się stabilnością, precyzyjnym szlifowaniem wierzchołka oraz wysoką wytrzymałością cieplną.
Na stanie
169,91 zł brutto 138,14 zł netto
Na stanie
Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 6,3mm GÜHRING 8210780630
Opis
Wiertło kręte, z chwytem cylindrycznym
Wykonanie: bardzo stabilne wiertło. Profil szlifowany, z precyzyjnym zaszlifowaniem wierzchołka, wysoka dokładność podziałki i wysoka wytrzymałość cieplna. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: wiertło specjalne przeznaczone do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX), aluminium, stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210780630 |
| EAN | 4049844233218 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 6,3 mm |
| Długość spirali | 63 mm |
| Długość całkowita | 101 mm |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,100 mm/obr. |
| INOX ferryt./martenz. | zalecane |
| INOX austenit. | zalecane |
| INOX duplex | zalecane |





