Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 2,8mm GÜHRING
8210780280
4049844233560
Wiertło kręte o średnicy 2,8 mm, wykonane z HSS, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych i innych metali. Charakteryzuje się wysoką dokładnością podziałki oraz stabilnością.
Pozostało tylko: 2
101,86 zł brutto 82,81 zł netto
Pozostało tylko: 2
Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 2,8mm GÜHRING 8210780280
Opis
Wiertło kręte, z chwytem cylindrycznym
Wykonanie: bardzo stabilne wiertło. Profil szlifowany, z precyzyjnym zaszlifowaniem wierzchołka, wysoka dokładność podziałki i wysoka wytrzymałość cieplna. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: wiertło specjalne przeznaczone do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX), aluminium, stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210780280 |
| EAN | 4049844233560 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 2,8 mm |
| Długość spirali | 33 mm |
| Długość całkowita | 61 mm |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,063 mm/obr. |
| INOX ferryt./martenz. | zalecane |
| INOX austenit. | zalecane |
| INOX duplex | zalecane |





