Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 1,4mm GÜHRING
8210780140
4049844233706
Wiertło kręte z chwytem cylindrycznym o średnicy 1,4 mm, wykonane ze stali HSS, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnych i innych metali. Charakteryzuje się wysoką dokładnością podziałki oraz dużą wytrzymałością cieplną.
Na stanie
98,83 zł brutto 80,35 zł netto
Na stanie
Wiertło kręte DIN338 HSS ESIRIUS typ INOX 1,4mm GÜHRING 8210780140
Opis
Wiertło kręte, z chwytem cylindrycznym
Wykonanie: bardzo stabilne wiertło. Profil szlifowany, z precyzyjnym zaszlifowaniem wierzchołka, wysoka dokładność podziałki i wysoka wytrzymałość cieplna. Boczny kąt natarcia większy od normalnego, grubość rdzenia pomniejszona, zbieżność rdzenia normalna.
Zastosowanie: wiertło specjalne przeznaczone do stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żarowytrzymałych i austenitycznych (INOX), aluminium, stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210780140 |
| EAN | 4049844233706 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 1,4 mm |
| Długość spirali | 18 mm |
| Długość całkowita | 40 mm |
| INOX ferryt./martenz. f | 0,040 mm/obr. |
| INOX ferryt./martenz. | zalecane |
| INOX austenit. | zalecane |
| INOX duplex | zalecane |





