Wiertarka udarowa w wysokiej jakości. Szukasz wiertarki udarowej wysokiej jakości i wydajności? Z pewnością znajdziesz to, czego szukasz w sklepie internetowym buythis.pl. Znajdziesz tu duży wybór wiertarek udarowych i młotowiertarek znanych producentów, takich jak Bosch, Makita, DeWalt i Ryobi. Produkty tych firm gwarantują najwyższą wydajność i doskonałe wyniki pracy zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Dzięki łatwej obsłudze wiercenie w różnych materiałach, takich jak drewno, metal czy beton, jest dziecinnie proste. Wiertarki znanych marek mają oczywiście swoją cenę. Jednak inwestycja w maszynę wysokiej jakości jest absolutnie godna polecenia, jeśli chodzi o doskonałe wyniki pracy. Ponadto produkty wysokiej klasy będą Ci służyć przez długi czas, ponieważ budowane są z odpowiednio trwałych podzespołów.

Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Uniwersalna wiertarka udarowa

Wiertarka udarowa to uniwersalna wiertarka dająca możliwość włączenia dodatkowego udaru do pracy w murze z cegły pełnej. Zamówienie narzędzia przez internet jest zwykle o wiele tańsze niż zakup w lokalnym sklepie Produkty w naszej ofercie charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Warto regularnie odwiedzać sklep internetowy, ponieważ zawsze pojawiają się w nim nowe oferty specjalne w atrakcyjnych cenach. Nawet jeśli pilnie potrzebujesz np. młotowiertarki, nie stanowi to żadnego problemu. Większość produktów w naszej ofercie wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, więc można mieć w ręku pożądany produkt i natychmiast rozpocząć pracę.

Która wiertarka udarowa jest odpowiednia do materiałów szczególnie twardych?

Przed zakupem wiertarki należy dowiedzieć się, która maszyna najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Zarówno młotowiertarki, jak i wiertarki udarowe doskonale sprawdzają się w przypadku twardych materiałów, takich jak beton i kamień. Jeśli jednak chcesz wiercić raczej drobne otwory, powinieneś wybrać wiertarkę udarową. Z kolei młoty udarowo-obrotowe są pierwszym wyborem w przypadku prac grubszych, takich jak usuwanie płytek. W naszym sklepie dobierzesz również odpowiednie akcesoria to jeszcze lepszego wykorzystania zakupionego urządzenia, takie jak, np. wiertła, dłuta.

Wiertarka udarowa

Szczególnie praktyczne są tzw. wiertła SDS. Ten specjalny system zakładania umożliwia szybką wymianę wierteł i dłut bez użycia dodatkowych narzędzi. Maszyny z asystentem wiercenia są odpowiednie dla majsterkowiczów amatorów. Za pomocą tej funkcji można określić idealną głębokość wierconych otworów. Ponadto pył jest zbierany bezpośrednio podczas procesu wiercenia. Wszystkie produkty w sklepie mają wyszczególnione dane techniczne, dzięki czemu na ich podstawie łatwo porównasz produkty, np. moment obrotowy lub częstotliwość udarów bez obciążenia.

KOSZYK

close