Szczypce odgięte do pierścieni 10-25 mm 90° STAHLWILLE
Szczypce do pierścieni osadczych
Producent:
SKU:
65466111
EAN:
4018754333936
Szczypce odgięte do pierścieni Segera zewnętrznych o zakresie 10–25 mm, przeznaczone do chwytania, wkładania i usuwania pierścieni sprężystych. Posiadają cylindryczne precyzyjne końcówki oraz sprężynę zamykającą, co ułatwia pracę w ciasnych przestrzeniach.
Dostępność:
Na stanie
67,31 zł brutto 54,72 zł netto
Oszczędzasz:
2,80 zł
Na stanie
Szczypce odgięte do pierścieni 10-25 mm 90° STAHLWILLE 65466111
Opis
Szczypce odgięte do pierścieni Segera zewnętrznych o zakresie 10–25 mm, przeznaczone do chwytania, wkładania i usuwania pierścieni sprężystych. Posiadają cylindryczne precyzyjne końcówki oraz sprężynę zamykającą, co zapewnia wygodę użytkowania.
Cechy:
- Szczupły profil ułatwiający pracę w ciasnych przestrzeniach.
- Kątowe szczęki do łatwiejszej pracy z komponentami, które nie są bezpośrednio dostępne.
- Precyzyjne cylindryczne końcówki dla optymalnego dopasowania w otworach montażowych pierścieni zabezpieczających.
- Rączki z teksturowaną powłoką antypoślizgową.
- Górna część rączki oznaczona typem pierścienia zabezpieczającego i średnicą, wewnętrzna część rączki oznaczona kodem EAN.
- wersja z kątowymi szczękami 90°
- odpowiednia do chwytania, wkładania i usuwania zewnętrznych pierścieni zabezpieczających na wałach lub osiach
- z cylindrycznymi precyzyjnymi końcówkami
- z sprężyną zamykającą
- kute na gorąco
- polerowana głowica
- rączki pokryte tworzywem sztucznym
- DIN 5254 B
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 65466111 |
| EAN | 4018754333936 |
| Producent | Stahlwille |
| Art. nr | 65466111 |
| Str. | A11 |
| Model | 6546 |
| Długość mm (L) | 125 mm |
| Głowica | polerowana |
| Uchwyty | plastik |
| do pierścieni osadczych | 10-25 mm |
| Średnica końcówki [mm] | 1,3 mm |
| Waga (g) | 105 g |
| Wysyłka | 7 |
|---|






