Szczypce do pierścieni zewnętrznych 19-60 mm STAHLWILLE
Szczypce do pierścieni osadczych
Producent:
SKU:
65456102
EAN:
4018754333899
Szczypce do pierścieni zewnętrznych o zakresie 19-60 mm, przeznaczone do chwytania, wkładania i usuwania zewnętrznych pierścieni sprężystych. Posiadają cylindryczne końcówki precyzyjne oraz sprężynę zamykającą.
Dostępność:
Na stanie
66,12 zł brutto 53,76 zł netto
Oszczędzasz:
2,76 zł
Na stanie
Szczypce do pierścieni zewnętrznych 19-60 mm STAHLWILLE 65456102
Opis
Szczypce do pierścieni zewnętrznych o zakresie 19-60 mm, przeznaczone do chwytania, wkładania i usuwania zewnętrznych pierścieni sprężystych na wałach lub osiach. Posiadają cylindryczne końcówki precyzyjne oraz sprężynę zamykającą, co zapewnia wygodę użytkowania.
Cechy:
- Smukły profil ułatwiający pracę w ciasnych przestrzeniach.
- Precyzyjne cylindryczne końcówki dla optymalnego dopasowania w otworach montażowych pierścieni zabezpieczających.
- Rączki z teksturowaną powłoką antypoślizgową, pokryte tworzywem sztucznym.
- Wnętrze rączki oznaczone typem pierścienia zabezpieczającego i średnicą.
- Wersja z prostymi szczękami.
- Odpowiednie do chwytania, wkładania i usuwania zewnętrznych pierścieni zabezpieczających na wałach lub osiach.
- Ze sprężyną zamykającą.
- Kute na gorąco.
- Polerowana głowica.
- DIN 5256 D.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 65456102 |
| EAN | 4018754333899 |
| Producent | Stahlwille |
| Art. nr | 65456102 |
| Str. | A2 |
| Model | 6545 |
| Długość mm (L) | 180 mm |
| Głowica | polerowana |
| Uchwyty | plastik z teksturą |
| do pierścieni osadczych | 19-60 mm |
| Średnica końcówki [mm] | 1,8 mm |
| Waga (g) | 160 g |
| Wysyłka | 1 |
|---|






