Stół warsztatowy 2000x725x1281-1586 mm regulowana wysokość STAHLWILLE
Stoły warsztatowe
Producent:
SKU:
85010630
EAN:
4018754359981
Stół warsztatowy o wymiarach 2000 x 725 x 1281-1586 mm z regulowaną wysokością i stabilnymi nóżkami. Wyposażony w zintegrowane gniazdo, porty USB oraz zamykaną szufladę.
Dostępność:
Na stanie
4368,96 zł brutto 3552,00 zł netto
Oszczędzasz:
182,04 zł
Na stanie
Stół warsztatowy 2000 x 725 x 1281-1586 mm Stahlwille 85010630
Opis
Stół warsztatowy zapewnia ergonomiczną i wydajną pracę na nierównych powierzchniach dzięki regulowanej wysokości i stabilnym nóżkom. Zintegrowane gniazdo oraz porty USB umożliwiają wygodne ładowanie elektronarzędzi i urządzeń mobilnych.
Cechy produktu
- szerokość robocza 2000 mm
- głębokość 725 mm
- regulowana wysokość 1281-1586 mm
- blat z litego drewna kauczukowego o grubości 30 mm
- zamykana szuflada 530 x 350 x 74.5 mm z pełnym wysuwem
- 3-drożny adapter wtyczki UE
- 2 porty USB
- 2 gumowe przelotki kablowe
- nogi z regulacją wysokości o 305 mm
- korpus RAL 7016
- trwała, przemysłowa powłoka proszkowa
- możliwość wyposażenia w moduły STAHLWILLE TCS
- opcjonalna skrzynka narzędziowa TOP BO x 93 (81200157)
- opcjonalny zestaw narzędzi TCS 821/6 (97830255)
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 85010630 |
| EAN | 4018754359981 |
| Producent | Stahlwille |
| Art. nr | 85010630 |
| Model | WB 630 |
| Długość mm (L) | 725 mm |
| Szerokość mm (b) | 2000 mm |
| Liczba szuflad | 1 |
| Nośność | 1000 kg |
| Wymiary wewnętrzne szuflady mm | 530 x 350 x 74,5 mm |
| Nośność szuflady | 30 kg |
| Wysokość zmienna | 1281-1586 mm |
| Kod koloru | kolor antracytowy, RAL 7016; kolor czarny, RAL 9005 |
| Waga (g) | 102500 g |






