Statyw pomiarowy magnetyczny Strato Line 310mm 800N FISSO
8243930004
4053569817929
Produkt marki FISSO posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8243930004 określony jako Statyw pomiarowy magnetyczny Strato Line 310mm 800N FISSO
Brak w magazynie
1448,21 zł brutto 1177,41 zł netto
Brak w magazynie
Statyw pomiarowy magnetyczny Strato Line 310mm 800N FISSO 8243930004
Opis
Wykonanie: statyw pomiarowy z mocnym magnesem z możliwością jego włączenia i wyłączenia oraz z pryzmą mocującą. Mechaniczny zacisk centralny do szybkiego pozycjonowania i precyzyjnej regulacji. Mocowanie czujnika zegarowego o średnicy 8 mm oraz mocowanie na jaskółczy ogon. Dostawa w opakowaniu transportowym.
Zastosowanie: do mocowania czujników zegarowych, mikrokatorów, czujników dźwigniowych oraz sond pomiarowych.
Magnes z możliwością włączania i wyłączania Magnes z możliwością włączania i wyłączania
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8243930004 |
| EAN | 4053569817929 |
| Producent | FISSO |
| Wysięg | 310 mm |
| Stopa magnetyczna dł x szer. x wys. | 60 x 50 x 55 mm |
| Siła przyczepności | 800 N |
| Stopa magnetyczna gwint | M8 |
| Waga | 1,491 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 × 145 × 118 mm |





