Rozwiertak DIN343 HSS chwyt MK2 22,70mm GÜHRING
Wiertła kręte
Producent:
SKU:
8210852270
EAN:
4031093158930
Rozwiertak HSS DIN 343 z chwytem MK2 o średnicy 22,70 mm, przeznaczony do rozwiercania nawierconych, odlanych lub wykrawanych otworów. Stabilna konstrukcja z 3 krawędziami skrawającymi minimalizuje błąd kołowości i niewspółosiowości.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
342,46 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 543,24 zł.543,24 zł 421,23 zł brutto
Oszczędzasz:
122,01 zł
Pozostało tylko: 2
Rozwiertak DIN343 HSS chwyt MK2 22,70mm GÜHRING 8210852270
Opis
Rozwiertak, z chwytem ze stożkiem Morse’a
Wykonanie: HSS, DIN 343, typ N.
Profil szlifowany, powierzchnia odpuszczana w parze wodnej, prawotnące.
Boczny kąt natarcia normalny, grubość rdzenia normalna, bez zbieżności.
Zastosowanie: do rozwiercania nawierconych, odlanych lub wykrawanych otworów. Stabilna konstrukcja i 3 krawędzie skrawające umożliwiają zmniejszenie błędu kołowości i niewspółosiowości nawierconych otworów. Ponadto powierzchnia ścianki po wierceniu zostaje poprawiona na tyle, że otwór można poddać obróbce wykańczającej rozwiertakiem. Należy stosować się do zaleceń zawartych w kolumnie” Minimalna średnica nawierconego otworu”.
Uwaga: średnica nakroju musi być mniejsza od rozwiercanego otworu.
Pozostałe wymiary, wykonanie HSS-E, wykonanie pełnowęglikowe, z ostrzami z węglika spiekanego lub długie rozwiertaki według DIN 1864 dostępne na zapytanie.
Wykonanie: HSS, DIN 343, typ N.
Profil szlifowany, powierzchnia odpuszczana w parze wodnej, prawotnące.
Boczny kąt natarcia normalny, grubość rdzenia normalna, bez zbieżności.
Zastosowanie: do rozwiercania nawierconych, odlanych lub wykrawanych otworów. Stabilna konstrukcja i 3 krawędzie skrawające umożliwiają zmniejszenie błędu kołowości i niewspółosiowości nawierconych otworów. Ponadto powierzchnia ścianki po wierceniu zostaje poprawiona na tyle, że otwór można poddać obróbce wykańczającej rozwiertakiem. Należy stosować się do zaleceń zawartych w kolumnie” Minimalna średnica nawierconego otworu”.
Uwaga: średnica nakroju musi być mniejsza od rozwiercanego otworu.
Pozostałe wymiary, wykonanie HSS-E, wykonanie pełnowęglikowe, z ostrzami z węglika spiekanego lub długie rozwiertaki według DIN 1864 dostępne na zapytanie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8210852270 |
| EAN | 4031093158930 |
| Producent | GÜHRING |
| Ø h7 | 22,70 mm |
| Długość spirali | 155 mm |
| Długość całkowita | 253 mm |
| Minimalna Ø nawiercanego otworu | 16,0 mm |
| Ø chwytu d2 = h6 | 2 |
| Stal < 700 N/mm2 | 22 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 20 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 8 |
| INOX austenit. | 6 |
| INOX duplex | 5 |
| Żeliwo GG/GTS | 25 |
| Żeliwo GGG | 20 |
| Aluminium < 8% krzemu | 36 |
| Stopy miedzi | 50 |


