Redukcja z 1/2″ wew. na 3/8″ zewn. STAHLWILLE
Redukcje
Producent:
SKU:
13030002
EAN:
4018754013029
Redukcja z 1/2″ na 3/8″ zewnętrzny, wykonana ze stali wysokosprawnej. Maksymalne obciążenie wynosi 202 Nm.
Dostępność:
Na stanie
51,17 zł brutto 41,60 zł netto
Oszczędzasz:
26,81 zł
Na stanie
Redukcja z 1/2″ wew. na 3/8″ zewn. STAHLWILLE 13030002
Opis
Zlaczka przejsciowa 1/2″ (12,5mm) na Dl.35mm
- kwadrat wewnetrzny 1/2″ i kwadrat zewnetrzny 3/8″ (12,5 x 10)
- maks. obciazenie 202 N
- m
- HPQ®-stal wysokosprawna
- DIN 3123/ISO 3316
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 13030002 |
| Nr katalogowy | 513 |
| EAN | 4018754013029 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 60 g |
| L | 35 mm |
| d | 22,7 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |






