Przedłużka 1/4″ QR długość 55 mm z blokadą bezpieczeństwa STAHLWILLE
Przedłużki
Producent:
SKU:
11011502
EAN:
4018754324569
Przedłużka Stahlwille 1/4″ QR o długości 55 mm z systemem blokady QuickRelease. Wykonana ze stali stopowej chromowanej, spełnia normy DIN 3123 i ISO 3316.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
47,23 zł brutto 38,40 zł netto
Oszczędzasz:
1,97 zł
Pozostało tylko: 2
Przedłużacz Stahlwille 1/4″ QR 55mm z blokadą bezpieczeństwa 11011502
Opis
Przedłużacz Stahlwille 1/4″ o długości 55 mm wyposażony jest w system blokady bezpieczeństwa QuickRelease oraz przycisk z funkcją blokady kulkowej. Wykonany ze stali stopowej chromowanej, spełnia normy DIN 3123 i ISO 3316. Idealny do zastosowań w mechanice i serwisie.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 11011502 |
| EAN | 4018754324569 |
| Producent | Stahlwille |
| Art. nr | 11011502 |
| Size | 2 |
| Model | 408QR |
| Kwadrat wyjściowy zewnętrzny (cale) | 1/4 |
| Napęd kwadratowy wewnętrzny (cale) | 1/4 “ |
| Długość mm (L) | 55 mm |
| d | 11,6 mm |
| Waga (g) | 20 g |
| Wysyłka | 1 |
|---|



