Przedłużka 1/4″ QR długość 150 mm STAHLWILLE
Przedłużki
Producent:
SKU:
11011506
EAN:
4018754324583
Przedłużka 1/4″ QR o długości 150 mm, wykonana ze stali chromowanej. Zgodna z normami DIN 3123 i ISO 3316, wyposażona w system blokady kulkowej.
Dostępność:
Na stanie
50,77 zł brutto 41,28 zł netto
Oszczędzasz:
2,12 zł
Na stanie
Przedłużacz 1/4" QR 150mm Stahlwille 11011506
Opis
Przedłużacz 1/4″ z wbudowanym przyciskiem szybkiego zwalniania. Zgodny z normami DIN 3123 i ISO 3316, wyposażony w system blokady kulkowej. Wykonany ze stali chromowanej.
| Dane techniczne: | |
|---|---|
| Kod producenta | 11011506 |
| EAN | 4018754324583 |
| Producent | Stahlwille |
| Art. nr | 11011506 |
| Str. | 6 |
| Model | 408QR |
| Kwadrat wyjściowy zewnętrzny (cale) | 1/4 |
| Napęd kwadratowy wewnętrzny (cale) | 1/4 " |
| Długość mm (L) | 150 mm |
| d | 11,6 mm |
| Waga (g) | 70 g |


