Przedłużka 1/4″ długość 99 mm STAHLWILLE
Przedłużki
Producent:
SKU:
11011504
EAN:
4018754324576
Przedłużacz 1/4″ o długości 99 mm z przyciskiem szybkiego zwalniania. Zgodny z normami DIN 3123 i ISO 3316, wykonany ze stali chromowanej.
Dostępność:
Na stanie
48,41 zł brutto 39,36 zł netto
Oszczędzasz:
2,02 zł
Na stanie
Przedłużacz 1/4" 99mm Stahlwille 11011504
Opis
Przedłużacz 1/4″ o długości 99 mm z wbudowanym przyciskiem szybkiego zwalniania. Zgodny z normami DIN 3123 i ISO 3316, wyposażony w system blokady kulkowej. Wykonany ze stali chromowanej.
| Dane techniczne: | |
|---|---|
| Kod producenta | 11011504 |
| EAN | 4018754324576 |
| Producent | Stahlwille |
| Art. nr | 11011504 |
| Str. | 4 |
| Model | 408QR |
| Kwadrat wyjściowy zewnętrzny (cale) | 1/4 |
| Napęd kwadratowy wewnętrzny (cale) | 1/4 " |
| Długość mm (L) | 99 mm |
| d | 11,6 mm |
| Waga (g) | 40 g |


