HAIMER to firma o rodzinnej strukturze i średnim rozmiarze, z siedzibą w Igenhausen niedaleko Augsburga w Bawarii, Niemcy. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży innowacyjnych i wysoko precyzyjnych produktów do obróbki metali oraz innych branż, takich jak motoryzacja, lotnictwo, energia, kolejnictwo i ogólna obróbka.

Jako lider rynku europejskiego w dziedzinie technologii mocowania narzędzi, HAIMER produkuje codziennie około 4 000 chwytów narzędziowych, co wymaga utrzymania technologicznej przewagi naszych produktów. Dlatego co roku inwestuje do 8% przychodu w badania i rozwój, aby stale doskonalić produkty i sprostać wymaganiom klientów. Filozofia firmowa HAIMER to „Quality Wins” – jakość zwycięża.

Firma zatrudnia około 800 pracowników na całym świecie, z czego 500 z nich pracuje w głównym zakładzie produkcyjnym w Igenhausen, wyposażonym w najnowocześniejsze maszyny i wysoki poziom automatyzacji. Dodatkowo druga lokalizacja produkcyjna w Bielefeld zajmuje się produkcją maszyn HAIMER Microset i zatrudnia 50 pracowników. Doświadczony, dynamiczny i wysoce wykwalifikowany zespół pracowników gwarantuje wysoką jakość produktów i utrzymuje renomę marki „made by HAIMER”.

Wyświetlanie 1–24 z 347 wyników

KOSZYK

close