ALTRAD

Altrad Poland S.A., wcześniej znane jako Spomasz Białystok S.A. do 2000 roku, jest częścią francuskiej grupy Altrad, założonej w 1985 roku. Firma specjalizuje się w produkcji betoniarek i dystrybucji lekkich maszyn budowlanych, które są produkowane w zakładach w Anglii.

Produkty marki Belle, które są dystrybuowane przez firmę, są znane i cenione przez profesjonalistów na całym świecie. Grupa Altrad jest reprezentowana przez dystrybutorów w ponad 90 krajach.

W 2008 roku, za działania na rzecz rozwoju, poszerzania oferty produktowej oraz troski o środowisko naturalne, Grupa Belle została wyróżniona przez Królową Angielską, zdobywając prestiżowe Wyróżnienie Królowej dla Przedsiębiorstw.

Firma ALTRAD Poland S.A. utrzymuje szeroko zakrojoną współpracę z partnerami z Francji i Anglii, co sprzyja wymianie doświadczeń i prowadzi do tworzenia nowoczesnych rozwiązań w branży. Tradycyjny dla Grupy nacisk na innowacyjność będzie widoczny w nowych liniach produktowych, które są planowane na niedaleką przyszłość.

ALTRAD - Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8