ALBRECHT

Firma Albrecht, założona w czerwcu 1908 roku przez Josefa Albrechta, rozpoczęła swoją działalność jako niewielki warsztat precyzyjno-mechaniczny. Od tego skromnego początku rozpoczęła swój triumfalny pochód, który zrewolucjonizował obróbkę metalu w zakresie wiercenia i frezowania. Już w 1917 roku, młode przedsiębiorstwo przeniosło się do swojej pierwszej siedziby produkcyjnej w Esslingen, niedaleko Stuttgartu. To tam zaczęto produkować uchwyt wiertarski, który już wówczas zdobył światowe uznanie.

W 1932 roku firma Albrecht wprowadziła na rynek światowy pierwszy bezkluczowy samozaciskowy uchwyt wiertarski. Od tego momentu każdy mógł pracować bez dodatkowego klucza do zaciskania, co było wynalazkiem, który w ciągu zaledwie kilku lat zdobył sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Duch tej innowacyjności towarzyszy firmie Albrecht do dziś. Produkty firmy podnoszą wydajność narzędzi maszynowych. Szczególne miejsce na świecie zajmuje precyzyjny uchwyt APC firmy Albrecht, który znacząco przyspieszył proces frezowania. To połączenie prędkości, siły zacisku i tłumienia wibracji sprawia różnicę.

ALBRECHT - Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 43