GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 01 9mm
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214770900
EAN:
4033591011717
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214770900 określony jako GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 01 9mm
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
361,98 zł brutto 294,29 zł netto
Pozostało tylko: 1
GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 01 9mm 8214770900
Opis
Pogłębiacz z czopem prowadzącym – wielkość 01
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214770900 |
| EAN | 4033591011717 |
| Producent | GfS |
| Ø pogłębiacza (K8) D | 9 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 7 mm |
| Długość całkowita | 28 mm |
| Długość główki | 11 mm |
| Długość chwytu | 17 mm |
| Ø otworu | 2,4 mm |





