GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 0 8mm
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214810800
EAN:
4033591011830
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214810800 określony jako GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 0 8mm
Dostępność:
Brak w magazynie
231,90 zł brutto 188,54 zł netto
Brak w magazynie
GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 0 8mm 8214810800
Opis
Pogłębiacz z czopem prowadzącym – wielkość 0
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214810800 |
| EAN | 4033591011830 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | 2-ostrzowy |
| Ø pogłębiacza (K8) D | 8 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 10 mm |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Długość główki | 19 mm |
| Długość chwytu | 21 mm |
| Ø otworu | 4 mm |





