GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym 2 HSS 30mm
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214893000
EAN:
4033591013377
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214893000 określony jako GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym 2 HSS 30mm
Dostępność:
Na stanie
644,65 zł brutto 524,11 zł netto
Na stanie
GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym 2 HSS 30mm 8214893000
Opis
Pogłębiacz z czopem prowadzącym – wielkość 2
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dostępny do średnicy 85mm.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214893000 |
| EAN | 4033591013377 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | 3-ostrzowy |
| Ø pogłębiacza (K8) D | 30 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 22 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Długość główki | 27 mm |
| Długość chwytu | 33 mm |
| Ø otworu | 10 mm |





