Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS wlk. 2 28,5mm GFS
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214892850
EAN:
4033591013346
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214892850 określony jako Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS wlk. 2 28,5mm GFS
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
630,74 zł brutto 512,80 zł netto
Pozostało tylko: 1
Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS wlk. 2 28,5mm GFS 8214892850
Opis
Pogłębiacz z czopem prowadzącym – wielkość 2
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dostępny do średnicy 85mm.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214892850 |
| EAN | 4033591013346 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | 3-ostrzowy |
| Ø pogłębiacza (K8) D | 28,5 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 22 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Długość główki | 27 mm |
| Długość chwytu | 33 mm |
| Ø otworu | 10 mm |





