GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 1 23,5mm
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214852350
EAN:
4033591012523
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214852350 określony jako GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 1 23,5mm
Dostępność:
Brak w magazynie
497,75 zł brutto 404,67 zł netto
Brak w magazynie
GfS Pogłębiacz z czopem prowadzącym HSS 1 23,5mm 8214852350
Opis
Pogłębiacz z czopem prowadzącym – wielkość 1
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214852350 |
| EAN | 4033591012523 |
| Producent | GfS |
| Ø pogłębiacza (K8) D | 23,5 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 14 mm |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Długość główki | 22 mm |
| Długość chwytu | 28 mm |
| Ø otworu | 6 mm |





