Pogłębiacz stożkowy HSSE 90° C 6,3mm EXACT
8214390630
4026558502601
Pogłębiacz stożkowy 90° o średnicy 6,3 mm, wykonany zgodnie z normą DIN 335-C. Zoptymalizowana geometria i chwyt Rotastop dłuższą żywotność oraz efektywne przenoszenie momentu obrotowego.
Na stanie
80,79 zł brutto 65,68 zł netto
Na stanie
Pogłębiacz stożkowy HSSE 90° C 6,3mm EXACT 8214390630
Opis
Wykonanie: podobny do normy DIN 335-C. Nowatorski, innowacyjny szlif zaskoku. Zoptymalizowana geometria wpływająca na zwiększenie żywotności o 50 %. Chwyt Rotastop® zapewnia optymalne przenoszenia momentu obrotowego, zapobiega obracaniu się narzędzia w uchwycie wiertarskim. Z prostym rowkiem wiórowym w kształcie litery U i komorami wiórowymi szlifowanymi z pełnego materiału. Ponadto dzięki kątowi natarcia i przyłożenia, nadają się do większości używanych materiałów.
Zastosowanie: do uniwersalnego pogłębiania, fazowania i gratowania bez karbów i zadziorów pod śruby z łbem stożkowym według DIN 963, DIN 964, DIN 965 i DIN 966 w jednym przejściu. Należy zwrócić uwagę na wielkość zakresu pogłębiania!
Doskonałe właściwości skrawające i bezproblemowe odprowadzanie wiórów dzięki stożkowemu szlifowi zaskoku i kątowi natarcia. Pogłębiacz osiąga najlepsze wyniki przy dużym posuwie i małej prędkości skrawania.
Uwaga: w przypadku narzędzi bez pokrycia należy bezwzględnie zapewnić dostateczne chłodzenie.
HSS-E
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214390630 |
| EAN | 4026558502601 |
| Producent | EXACT |
| Ø nominalna d1 | 6,3 mm |
| Ø min. | 1,5 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 5 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | zalecane |
| Stal < 1000 N/mm2 | zalecane |
| Stal < 1400 N/mm2 | odpowiednie |
| INOX ferryt./martenz. | odpowiednie |
| INOX austenit. | odpowiednie |
| INOX duplex | odpowiednie |
| Aluminium > 8% krzemu | zalecane |
| Stopy miedzi | zalecane |




