Piła taśmowa MARATHON M42,4-6zeb. 2950x27x0,9mm WIKUS
Piły taśmowe brzeszczoty
Producent:
SKU:
8227610130
EAN:
4332163438793
Produkt marki WIKUS® posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8227610130 określony jako Piła taśmowa MARATHON M42,4-6zeb. 2950x27x0,9mm WIKUS
Dostępność:
Brak w magazynie
193,48 zł brutto 157,30 zł netto
Brak w magazynie
Piła taśmowa MARATHON M42,4-6zeb. 2950x27x0,9mm WIKUS 8227610130
Opis
Piła taśmowa WIKUS MARATHON® M42
Wykonanie: nowa zoptymalizowana piła taśmowa MARATHON® M42, o zmiennej podziałce zębów i dodatnim kącie natarcia, jest synonimem ekonomicznego cięcia i szerokiego wachlarza zastosowań, zapewniającym zoptymalizowaną jakość i dłuższą trwałość narzędzia.
Zastosowanie: do cięcia wszystkich gatunków stali o maks. wytrzymałości 1000 N/mm2, detali od średnich do dużych, profili i materiałów pełnych, do cięcia pojedynczego, warstwowego lub cięcia wiązek.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8227610130 |
| EAN | 4332163438793 |
| Producent | WIKUS® |
| Długość | 2950 mm |
| Szerokość | 27 mm |
| Grubość | 0,90 mm |
| Liczba zębów na cal | 4–6 |
| Stal < 700 N/mm2 | 45 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 30 |
| INOX ferryt./martenz. | 35 |
| INOX austenit. | 30 |
| Żeliwo GG/GTS | 35 |
| Żeliwo GGG | 35 |
| Aluminium > 8% krzemu | 120 |
| Stopy miedzi | 100 |
| Grafit GFK/CFK/duropl. | 120 |





