Pęseta prosta L=160mm, zaokrąglone końcówki, stal nierdzewna STAHLWILLE
Pęsety, Szczypce
Producent:
SKU:
77500001
EAN:
4018754049202
Pęseta o długości 160 mm z prostymi, zaokrąglonymi końcówkami. Wykonana ze stali nierdzewnej, z drobnymi ząbkami na szczękach.
Dostępność:
Na stanie
68,49 zł brutto 55,68 zł netto
Oszczędzasz:
2,85 zł
Na stanie
Pęseta prosta L=160mm, zaokrąglone końcówki, stal nierdzewna STAHLWILLE 77500001
Opis
Pinceta długość 160mm
- prosta
- z zaokrąglonymi końcówkami
- szczeki pincety z drobnymi ząbkami
- stal specjalna, nierdzewna
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 77500001 |
| Nr katalogowy | 13130 PINZETTE, GERADE |
| EAN | 4018754049202 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 26 g |
| L | 160 mm |
| Waga | 0,026 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |





