Nasadka trzpieniowa HEX 3/8″ rozmiar 3 mm STAHLWILLE
Nasadki trzpieniowe
Producent:
SKU:
02050003
EAN:
4018754002566
Nasadka trzpieniowa INHEX 3/8″ o rozmiarze 3 mm wykonana ze stali stopowej chromowej, zgodna z normą DIN 7422. Długość 52 mm, waga 38 g.
Dostępność:
Na stanie
49,66 zł brutto 40,37 zł netto
Oszczędzasz:
25,74 zł
Na stanie
Nasadka trzpieniowa HEX 3/8″ rozmiar 3 mm STAHLWILLE 02050003
Opis
3/8″ (10mm) Nasadki INHEX Rozm.3mm Dl.52mm
- do srub z gniazdem szesciokatnym
- DIN 7422
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 2050003 |
| Nr katalogowy | 49 3 |
| EAN | 4018754002566 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 38 g |
| d | 17,8 mm |
| L1 | 52 mm |
| L2 | 20 mm |
| Napęd kwadratowy | 3/8″ (10mm)” |
| Rozmiar sruby z lbem o gniezdzie szesciokatnym [mm] | 3 mm |
| Złącze | metryczne |







