Nasadka trzpieniowa HEX 1/4″ rozmiar 3 mm krótka STAHLWILLE
Nasadki trzpieniowe
Producent:
SKU:
01120003
EAN:
4018754000623
Nasadka trzpieniowa INHEX 1/4″ (6,3mm) o rozmiarze 3mm i długości 28mm, wykonana ze stali stopowej chromowanej. Przeznaczona do śrub z gniazdem sześciokątnym.
Dostępność:
Na stanie
35,48 zł brutto 28,85 zł netto
Oszczędzasz:
17,90 zł
Na stanie
Nasadka trzpieniowa HEX 1/4″ rozmiar 3 mm krótka STAHLWILLE 01120003
Opis
1/4″ (6,3mm) Nasadki INHEX, krótkie Rozm.3mm Dl.28mm
- do srub z gniazdem szesciokatnym
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 1120003 |
| Nr katalogowy | 44 K 3 INHEX-EINSATZ 1/4 ZOLL |
| EAN | 4018754000623 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 10 g |
| d | 11,6 mm |
| L1 | 28 mm |
| L2 | 16 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/4″ (6,3mm)” |
| Rozmiar sruby z lbem o gniezdzie szesciokatnym [mm] | 3 mm |
| Złącze | metryczne |






