Nasadka trzpieniowa HEX 1/2″ rozmiar 7 mm STAHLWILLE
Nasadki trzpieniowe
Producent:
SKU:
03050007
EAN:
4018754006267
Nasadka trzpieniowa INHEX 1/4″ (6,3mm) o rozmiarze 7mm, długości 60mm, wykonana ze stali stopowej chromowej, zgodna z normą DIN 7422. Waga wynosi 75 g.
Dostępność:
Na stanie
38,97 zł brutto 31,68 zł netto
Oszczędzasz:
1,62 zł
Na stanie
Nasadka trzpieniowa HEX 1/2″ rozmiar 7 mm STAHLWILLE 03050007
Opis
1/4″ (6,3mm) Nasadki INHEX 7mm Dl.60mm
- do srub z gniazdem szesciokatnym
- DIN 7422
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3050007 |
| Nr katalogowy | 54 7 |
| EAN | 4018754006267 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 75 g |
| d | 22,7 mm |
| L1 | 60 mm |
| L2 | 22 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/4″ (6,3mm)” |
| Rozmiar sruby z lbem o gniezdzie szesciokatnym [mm] | 7 mm |
| Złącze | metryczne |






